2015 - 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ

BATI AVRUPA PROGRAMI (BAP) İŞ TAKVİMİ

  • BİRİNCİ DÖNEM SINAVLARI    : 23 - 24 OCAK 2016
  • İKİNCİ DÖNEM SINAVLARI       : 07 - 08 MAYIS 2016
  • ÜÇÜNCÜ DÖNEM SINAVLARI  : 23 - 24 TEMMUZ 2016

*23 - 24 TEMMUZ 2016 tarihlerinde yapılacak olan III. Dönem sınavlarına, Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programına kayıtlı, sınavın yapıldığı ilk gün itibariyle on yedi yaşını doldurmuş, on sekizinden gün almış (23 Temmuz 1999 ve daha önce doğanlardan) aktif öğrencilerimiz katılacaktır.

 

Kayıt yenileme işlemini tamamlayan öğrencilerin ders kitap paketleri hazırlanarak posta yoluyla Eskişehir’den adreslerine gönderilmiştir.

 

23-24 Ocak 2016 günü yapılacak 1. Dönem sınavlarında Sorumlu olunan derslerle ilgili basılı kitaplar adreslerine gelinceye kadar;

bu derslere ilişkin http://aok.meb.gov.tr/test/dk/ adresinde bulunan PDF formatındaki kitaplardan çalışmaya başlamaları önemle hatırlatılır.

 

 

İLGİLİLERE SAYGIYLA DUYURULUR

 

http://bildungsakademie-muenchen.com
 

Türkiye' de Üniversite Okumak İstermisiniz?

 

Aralarında Sabancı Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Bezmi Alem Üniversitesi gibi Türkiye'den 23 Üniversitenin katılacağı eğitim fuarına hepiniz davetlisiniz.
Eğitim Fuarında siz gençlere hem okumak istediğiniz bölümler tanıtılacak hem de burs imkanları hakkında bilgi verilecektir. Eğitim fuarımızdaki stantdlarımıza siz değerli velierimizi ve geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi bekliyoruz.


Giriş üretsizdir.

 

http://www.trucas.de/tr/fuar